niedziela, 12 kwietnia 2015

Gimme Brow od Benefit - żel zagęszczający brwiGimme Brow - żel zagęszczający brwi od Benefit. Mój odcień to light/medium. 


Cena 119zł.


No za taką cenę oczekuje się wiele od kosmetyku. Produkt jest mega wydajny bo mam go i mam i jeszcze go mam :D Szczoteczka jest bardzo fajna,mała i taka jak być powinna :) Kolor jaki mam też mi odpowiada. 
Ale pytaniem jest czy wart jest swojej ceny? 
Moim skromnym zdaniem jest mega drogi jak za produkt do brwi. 
Czy czyni cuda?
 NIE! bynajmniej nie u mnie. Choć u dziewczyn, które maja dosyć gęste brwi będzie rewelacyjny. Trzyma się cały dzień, nie rozmazuje i jest wodoodporny. Polecam lecz z pewnością znajdziemy dużo innych zamienników i dużo tańszych. 
Poniższe zdjęcie pokazuje w jaki sposób żel radzi sobie z moimi brwiami. Górne zdjęcie z żelem, dolne bez. Mam spory kompleks na punkcie moich brwi. Są okropne ! Ale o moich brwiach i o tym jak z nimi walcze żeby jakoś wyglądały- na ten temat zrobię dla Was osobny post :) Pragnę jednak podkreślić,że w tle włosków znajduje się makijaż pernamentny (jeśli to co tam jest można nazwac makijażem pernamentnym ;/ ) , który jest tragiczny i w sumie przez niego mam kompleks jaki mam !
Dany produkt:
Pozdrawiam i do następnego .. :* M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz